بازدید مدیر عامل شستا از خط تولید تلویزیون ۶۵ اینچ هوشمند پارس و زنجیره تولید محصولات دانش بنیان

صبح امروز با حضور دکتر بازیان مدیر عامل محترم شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی(شستا)، مدیران ارشد شرکت های شستا، صنایع عمومی تامین و پارس الکتریک از خط تولید تلویزیون هوشمند ۶۵ اینچ پارس بازدید به عمل آمد.

صبح امروز با حضور دکتر ابراهیم بازیان، دکتر محسن محمدی مدیرعامل و عضو هیأت مدیره شرکت سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین، دکتر شاملی قائم مقام و عضو هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین، دکتر مصطفی راعی مدیر عامل و عضو هیات مدیره شرکت پارس الکتریک از خط تولید تلویزیون هوشمند ۶۵ اینچ سری جدید محصولات پارس در کارخانه تولیدی این شرکت در قزوین بازدید به عمل آمد.

در آیین بازدید از خط تولید سری جدید تلویزیون هوشمند پارس دکتر ابراهیم بازیان مدیرعامل و عضو هیأت مدیره شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی با اشاره به سابقه درخشان هلدینگ صنایع عمومی تامین و شرکت‌های تابعه آن گفت: می توانیم در برند پارس که یک محصول قدیمی و آشنا است با اجرای برنامه‌های تحول‌گرا و افزایش سطح کیفیت، ظاهر و تنوع محصولات سهم بازار خود را افزایش داده و محصولات آن را به کشورهای همسایه نیز صادر کنیم.
بازیان با تاکید بر تنظیم سند اجرایی و تهیه طرح توجیهی اقتصادی برای پروژه‌های جاری شستا افزود: براساس خروجی این سند، امکان تهیه بسته‌های سرمایه‌گذاری و هدایت سرمایه برای سرمایه‌گذاران میسر خواهد شد.
مدیرعامل شستا بررسی چالش‌های کسب و کار در صنایع را امری ضروری خواند و اظهار داشت: با هم افزایی بیشتر شرکت‌های تولیدی با شرکت‌های تابعه شستا و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی علی الخصوص در تولید محصولات با ارزش افزوده بیشتر همچون تلویزیون های هوشمند، می توان توسعه بازار و سودآوری را افزایش داد.

جهش فناوری در محصولات سری جدید پارس
دکتر مصطفی راعی مدیر عامل و عضو هیات مدیره شرکت پارس الکتریک با توجه به برنامه ریزی های انجام شده برای تولید محصولات لوازم خانگی گفت: سری جدید محصولات پارس الکتریک با یک جهش بزرگ نسبت به سری قبل و ارائه کیفیت و خدمات کاملا متفاوت به بازار عرضه شد و پیش بینی می‌کنیم به سبب کیفیت مناسب و فناوری های نوین، محصولات سری جدید با استقبال بیشتر مشتریان مواجه شود.
وی تاکید کرد: باید تلاش کنیم در راستای خلق ارزش برای مشتریان کوشا باشیم تا مشتریانی خوشنودتر داشته باشیم؛ همچنین در خصوص نوآوری و همکاری مشترک با شرکت های صاحب فناوری داخلی و خارجی از مرحله تحقیق و توسعه و طراحی محصول تا ساخت و عرضه محصولات و گسترش شبکه فروش و خدمات پس از فروش باید ارتباطات موثرتری در بازار داشته باشیم.
راعی تاکید کرد: با توجه به برنامه ریزی عملیاتی محصولات جدید پارس از ابتدای سال جدید به بازار عرضه شده است و بنا داریم تا با تولید محصولات مکمل و جانبی سهم بالاتری از بازار صنایع لوازم خانگی و دیگر زنجیره محصولات الکترونیکی و دانش بنیان را به برند پارس اختصاص دهیم.
شایان ذکر است در این بازدید از کارخانه لوازم خانگی پارس و شرکت کارتن البرز از زیر مجموعه های شرکت سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین نیز بازدید به عمل آند

15 شهریور 1401  ,  23:02
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه خبر http://parselectric.ir/734/

مطالب مرتبط