وزیرکار در بازدید از کارخانجات پارس: مردم ایران به لوازم خانگی پارس اعتماد دارند

در جریان سفر رئیس جمهور به استان قزوین، نماینده ویژه رئیس جمهور و وزیر تعاون کارو رفاه اجتماعی ضمن بازدید از کارخانجات پارس و خطوط تولید در جمع کارگران سخنرانی و از کیفیت محصولات ایرانی تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی لوازم خانگی پارس : دکتر عبدالملکی در این بازدید با حضور در محل یادمان شهدای کارخانجات لوازم خانگی پارس که در دوران دفاع مقدس به شهادت رسیدند، نسبت به شهدا ادای احترام کرد.

همچنین دکترعبدالملکی به همراه هیاتی از وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی،  و شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی از سالن‌های تولید این کارخانه بازدید کرد. آقایان رعیتی فر (معاون روابط کار وزیرکار)  دکتر محمدی (مدیر عامل  هلدینگ صنایع عمومی تامین) ، دکتر شاملی (عضو هیئت مدیره هلدینگ صنایع عمومی تامین) ، به همراه مقامات استانی در این بازدید وزیر کار را همراهی کردند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بازدید از سالن‌های تولیدی کارخانجات پارس با حساسیت ویژه‌ای نسبت به تولید با کیفیت محصولات ایرانی، روند تولید در این کارخانه مورد بررسی قرار دادند.  دکتر عبدالملکی در دیدار با کارگران و کارکنان پارس با بیان اینکه “خدا را شاکریم که توفیق شد توانستیم از خط تولید بسیار خوب لوازم خانگی پارس بازدید کنیم” از مدیران و کارکنان پارس تقدیر کرد و گفت: لوازم خانگی ایرانی همیشه مورد اعتماد مردم خوب ما بوده و نمونه آن همین لوازم خانگی‌ پارس  است.”

دکتر عبدالملکی با بیان اینکه بیش از ۲۰ سال از محصولات پارس در خانه خودشان استفاده کرده بودند گفت: هر زمانی که صحبت از کیفیت لوازم خانگی ایرانی بود، من به کیفیت محصولات پارس که در خانه داشتیم اشاره میکردم. خودمان بیست سال از محصول پارس استفاده کردیم و از کیفیت آن راضی بودیم.

به باور من مردم ایران لوازم خانگی پارس را قبول دارند و این جزو افتخارات این شرکت است. این اطمینانی که مردم ایران به این محصولات دارند، نتیجه ده ها سال زحمت کارگران این کارخانه است.

وزیر کار همچنین وجود مجموعه پارس را در زیرمجموعه وزارت کار از ظرفیت های مهم این وزارت خانه بر شمرد و ادامه داد: این از افتخارات مجموعه وزارت تعاون و کار است که چنین مجموعه‌هایی را تحت مدیریت خود دارد.

دکتر عبدالملکی با بیان اینکه ” امید ما به این شرکتها در وزارت کار زیاد است” تاکید کرد: مقام معظم رهبری در مورد لوازم خانگی ایرانی بارها صحبت کردند و مردم را به خرید لوازم خانگی ایرانی تشویق کردند. البته گاهی گلایه‌هایی از قیمت برخی لوازم خانگی داشتند که انشاالله شامل تولیدات محصولات پارس  نخواهد بود.”

دکتر عبدالملکی خود را نماینده کارگران در هیات دولت خوانده و تصریح کرد: ما در وزارت مردم به عنوان خادم جامعه کارگری تلاش می‌کنیم بتوانیم بخش کوچکی از زحمات این مردم را جبران کنیم. ما به عنوان وزارت کار خودمان را خادم و نماینده این جامعه کارگری در هیات دولت می‌دانیم.”

در این بازدید حسن کمالو سرپرست شرکت کارخانجات پارس الکتریک ضمن تقدیر از نگاه ویژه دکتر عبدالملکی وزیر کار به لوازم خانگی ایرانی و برند پارس از مقام عالی وزارت درخواست ابلاغ دستورات مساعد جهت تسهیل در  جذب نقدینگی و دسترسی آسان به منابع بانکی از طرق بانک های زیر مجموعه وزارت تکرا برای شرکت های تولیدی زیر مجموعه این وزارتخانه داشت و خاطر نشان کرد: با توجه به توان مهندسی بالا در عرصه تولیدات ملی در حوزه لوازم خانگی مهمترین مشکل در میزان و شیوه تامین منابع مالی  با بروکراسی پیچیده بانکی است که امید داریم این مهم با دستور مقام عالی وزارت در کوتاهترین زمان ممکن حل شود.

10 اردیبهشت 1401  ,  12:53
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه خبر http://parselectric.ir/555/

برچسب‌ها:,

مطالب مرتبط