حضور فعال شرکت پارس الکتریک در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی خراسان (مشهد)

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی مشهد با هدف معرفی توانمندی های شرکت های تولید کننده لوازم خانگی در ایران و در محل دائمی نمایشگاه های بی المللی مشهد مقدس برگزار شد.

بر پایه این گزارش شرکت کارخانجات پارس الکتریک به عنوان اولین برند تولید کننده تلویزیون در ایران با حضوری فعال در این نمایشگاه محصولات خود را به بازدید کنندگان حاضر از شهر های شرق کشور عرضه کرد.
معرفی تاریخچه شرکت پارس، ارائه محصولات ومعرفی محصول جدید هوشمند، ارائه گزارش عملکرد در قالب بروشور و کاتالوگ،حضور کارشناسان بخش های مختلف از جمله فروش و خدمات پس از فروش که با برقراری ارتباط مطلوب پاسخگوی پرسش های مشتریان و مراجعه کنندگان بودند، از جمله اقدامات مدیران شرکت در این نمایشگاه است.
شایان ذکر است مراسم افتتاحیه بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی لوازم خانگی مشهد با حضور سردار دکتر یعقوبعلی نظری استاندار خراسان رضوی، خدایی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، مسئولان اتحادیه های لوازم خانگی، صوتی تصویری،رییس اتاق اصناف، اعضای شورای اسلامی شهر مشهد و دیگر دست اندرکاران این صنعت برگزار شد.
استاندار خراسان رضوی و نماینده عالی دولت با حضور در غرفه پارس الکتریک گفت: پارس یکی از برند های قدیمی و خاطره ساز کشور است که همه خانواده ها و نسل ها با آن خاطره دارند. تنوع و کیفیت محصولات لوازم خانگی در این نمایشگاه ها حاکی از تلاش و تمرکزی گسترده از سوی تولیدکنندگان داخلی است.
یعقوبعلی نظری افزود: وجود برندهای شناخته شده مختلف لوازم خانگی، لوازم صوتی و تصویری و فرش بیانگر تنوع کالاها، کیفیت بالا و تنوع قابل توجه محصولات داخلی در این زمینه است.
وی اظهار امیدواری کرد که صنعت لوازم خانگی با ورودی که به توسعه تولید داخلی داشته است، بتواند در شرایط دشوار اقتصادی به خودکفایی در این صنعت نزدیک شود و با اتکا به ظرفیتهای داخلی نیازمندی های مردم و بلکه نیازهای خارج از کشور را تامین نماید.
استاندار خراسان رضوی در پایان ضمن تقدیر از حضور شرکت پارس الکتریک برای حضور در نمایشگاه از مدیران شرکت پارس تقاضا کرد در برآورده شدن منویات رهبری و شعار سال در توسعه و ارتقاء تولید تلاش کنند.

شایان ذکر است که پس از بررسی‌های به عمل آمده توسط تیم ارزیابی ستاد اجرایی نمایشگاه بین المللی مشهد، غرفه شرکت پارس الکتریک بعنوان غرفه نمونه در زمینه غرفه آرایی انتخاب شد.

12 بهمن 1400  ,  19:12
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه خبر http://parselectric.ir/507/

مطالب مرتبط