نخستین جلسه هیات مدیره “پارس الکتریک” در سال ۱۴۰۲ برگزار شد

عصر امروز و با حضور اعضای هیات مدیره و مدیر عامل شرکت کارخانجات پارس الکتریک نخستین جلسه هیات مدیره برگزار شد

در ابتدای جلسه امیر محمد شریفی معاون برنامه ریزی و نظارت هلدینگ صنایع عمومی تامین با نکوداشت آغاز سال جدید ، تبریک ایام صیام ماه مبارک رمضان و تسلیت به مناسبت ایام شبهای پر فضیلت قدر و شهادت حضرت علی (ع) به عملکرد سال گذشته شرکت پرداخت و برنامه های پیش بینی شده برای توسعه پارس الکتریک در سال ۱۴۰۲ را مطرح کرد.

در ادامه جلسه پس از استماع گزارش عملکرد سال ۱۴۰۱ و برنامه های سال ۱۴۰۲ مصطفی راعی عباس آبادی مدیر عامل و عضو موظف هیات مدیره شرکت پارس الکتریک و  ارائه گزارشات جلسات هیات مدیره و کمیته های نظارتی توسط محمد جلیلیان رئیس هیات مدیره، اعضای جدید هیات مدیره و سمت های جدید آن معرفی شدند.

در این جلسه حسن حدیدی به نمایندگی از شرکت سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین به عنوان رییس هیات مدیره، مصطفی راعی عباس آبادی به عنوان نایب رییس هیات مدیره و مدیر عامل، مهدی محمدی به عنوان عضو موظف هیات مدیره، علی ذولفی به نمایندگی از شرکت لوازم خانگی پارس به عنوان عضو هیات مدیره و مهدی بیات منش به عنوان عضو هیات مدیره اعلام شدند.

شایان ذکر است در پایان این جلسه از محمد جلیلیان به پاس تلاش های وی در کسوت رییس هیات مدیره شرکت قدردانی و تکریم صورت گرفت.

22 فروردین 1402  ,  13:41
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه خبر http://parselectric.ir/1075/

مطالب مرتبط