2/24/2020 4:23:56 PM - 2/24/2020 4:23:56 PM

کسب لوح بلورین کیفیت و مشتری مداری

شرکت کارخانجات پارس الکتریک در پنجمین همایش ملی کیفیت و مشتری مداری، با کسب 550 امتیاز از سوی هیئت داوران موفق به کسب لوح بلورین کیفیت و مشتری مداری شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت کارخانجات پارس الکتریک، پنجمین همایش ملی کیفیت و مشتری مداری با رویکرد رقابت پذیری و بهبود کیفیت در جلب رضایتمندی مشتری، با مشارکت بیش از 400 واحد تولیدی، صنعتی، خدماتی و بازرگانی در صنایع داخلی و استراتژیک با هدف هم اندیشی و ارائه راهکارهایی در خصوص فرهنگ سازی فراگیر جهت ارتقاء سطح آگاهی افراد جامعه از فرآورده های با کیفیت و دارای نشان استاندارد برگزار شد.


شرکت کارخانجات پارس الکتریک در این همایش با کسب 550 امتیاز از سوی هیئت داوران موفق به کسب لوح بلورین کیفیت و مشتری مداری شد.

این امتیاز براساس ارزیابی هایی که کارشناسان و ممیزان دبیرخانه پنجمین همایش ملی کیفیت از کارخانه پارس الکتریک، واحد کنترل کیفیت و آزمایشگاه داشتند و در راستای استمرار و ارتقای کیفیت محصولات و خدمات ارائه شده به مشتریان به شرکت کارخانجات پارس الکتریک اهدا شده است.

گفتنی است پنجمین همایش ملی کیفیت به همراه اجرای پانل های تخصصی و کارگاه های آموزشی با موضوعاتی در راستای اهداف و محورهای همایش با حضور کارشناسان و متخصصان این حوزه برگزار شد. 
مراسم تجلیل از حاضرین و حامیان کیفیت در تولیدات و خدمات کشور، برپایی نمایشگاه جانبی در مرکز همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی، برگزاری جشنواره معرفی محصولات و خدمات درجه یک بنگاه های اقتصادی در حاشیه همایش از دیگر برنامه های اجرا شده در این همایش بود. 

ثبت نظر
captcha