امیر محمد  آل یمین سرپرست شرکت کارتن البرز شد

صبح امروز با حضور مدیران ارشد شرکت های سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین و پارس الکتریک، آیین تکریم و معارفه مدیر عامل شرکت کارتن البرز برگزار شد.

صبح امروز با حضور دکتر شاملی عضو موظف هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین،  دکتر راعی سرپرست و عضو موظف هیات مدیره شرکت کارخانجات پارس الکتریک (سهامی عام) ، دکتر امیر محمد شریفی سرپرست معاونت برنامه ریزی و نظارت شرکت سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین،  عبد الله مومنی رییس هیات مدیره کارتن البرز و مدیران شرکت های پارس الکتریک  و کارتن البرز آیین تکریم و معارفه سرپرست جدید شرکت کارتن البزر برگزار شد.

در ابتدای جلسه دکتر  شاملی ضمن تاکید بر لزوم پاسداشت حاکمیت شرکتی در شرکت های زیر مجموعه صنایع عمومی تامین گفت: خدمت در سنگر اقتصادی در سالی که مزین به نام “تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین” شده است حقیقتا عبادت است و همه ما به عنوان نیروهای متعهد به انقلاب وظیفه داریم در راستای بالابردن سطح کمی و کیفی تولید تلاش کنیم.

عضو هیات مدیره و مشاور عالی مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین تاکید کرد: تعامل درون گروهی با شرکت های زیر مجموعه سازمان تامین اجتماعی و شستا یکی از موارد مهمی است که نسبت به اجرای آن همواره تاکید داشته ایم و کارتن البرز باید با تلاش خود به عنوان معتمد و کارگزار امین شرکت های مورد نظر بتواند خدمات رسانی کند.

وی در پایان گفت: در نظر است تا با برنامه ریزی و مدیریت جدید نسبت به تنوع محصول، ارتباط با مشتری های متنوع و مولد سازی دارایی ها در کارتن البرز اقدامات خوبی صورت پذیرد. قطعا در مسیر بهسازی فرآیندها از شرکت های دانش بنیان مرتبط با حوزه صنعت کارتن سازی دعوت به مشارکت و همکاری به عمل خواهد آمد.

در ادامه مراسم دکتر شریفی ضمن تاکید بر لزوم هماهنگی شرکتهای زیر مجموعه صنایع عمومی تامین گفت: امیدواریم با حضور مدیریت جدید شرکت که از نیروهای جوان در حوزه صنعت هستند شاهد اتفاقات خوبی در این شرکت باشیم. با اصلاح ساختار و ایجاد رویه های مطلوب جدید شرکت کارتن البرز در ادامه روند قبلی قطعا پتانسیل تبدیل شدن به شرکت کارگزار کارتن در شرکت های زیر مجموعه شستا را دارد.

سرپرست معاونت برنامه ریزی و نظارت شرکت سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین تاکید کرد: نباید زحمات مدیریت قبلی شرکت را نادیده بگیریم و صمیمانه از زحمات ایشان تشکر می کنیم، اعتقاد داریم که مدیریت در جامعه اسلامی مانند یک دوی امدادی است که مدیران یکی پس از دیگری پرچم تولید را دست به دست میکنند و در مسیر شرکت را به پیش می برند.

در پایان جلسه دکتر  راعی سرپرست  پارس الکتریک گفت: سنگ بنای شرکت کارتن البرز در ابتدای امر برای تکمیل زنجیره تولید و بسته بندی محصولات برند پارس بنا نهاده شده است که هم اکنون نیز شرکت های پارس الکتریک و لوازم خانگی پارس عمده بسته بندی محصولاتشان را با استفاده از توان شرکت کارتن البرز انجام می دهند.

عضو موظف هیات مدیره شرکت کارخانجات پارس الکتریک (سهامی عام) تاکید کرد: امیدواریم با تغییرات ایجاد شده در ساختار مدیریتی در شرکت کارتن البرز شاهد موفقیت هر چه بیشتر این شرکت در صنعت باشیم و همه ما بتوانیم به عنوان سربازان اقتصادی در سنگر تولید خدمت کنیم.

شایان ذکر است در پایان مراسم از زحمات مهندس محسن رحمت حیدری مدیر عامل  پیشین شرکت تقدیر و تشکر شد و طی آیین رسمی امیر محمد  آل یمین  به عنوان سرپرست کارتن البرز منصوب و معارفه شد.  آل یمین دانش آموخته MBA دانشگاه تهران و دارای سوابق مدیریتی متعدد صنعتی از جمله مدیر عامل شرکت پخش پاک ، رییس هییت مدیره شرکت توسعه بازار فاران نگار، مدیر عامل و نایب رییس هییت مدیره موسسه رویش فرهیختگان جوان پایتخت می باشد.

در حکم دکتر راعی خطاب به آل یمین آمده است : “نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این حکم  به عنوان سرپرست و عضو هیات مدیره شرکت   کارتن البرز منصوب میگردید. امیدوارم با برنامه ریزی جامع و بکارگیری و استفاده از توانمندی های موجود در  آن شرکت گامهای موثری  در جهت اعتلای مجموعه  و برنامه های اجرایی آن  شرکت بردارید؛ توفیق روزافزون شما را از خداوند منان خواهانم.”.

 

25 اردیبهشت 1401  ,  10:17
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه خبر http://parselectric.ir/585/

مطالب مرتبط