شرکت تکنولوژی محور پارس الکتریک نیازمند همکاری با شرکت های دانش بنیان

محمد رضا حمیدی سرپرست معاونت نوآوری و اقتصاد دانش‌­بنیان شستا گفت : شرکت پارس الکتریک با توجه به حیطه فعالیت الکترونیکی آن نیاز مبرم به همکاری با شرکت های دانش بنیان دارد ، شستا آمادگی دارد با تمام توان ستادی در حمایت از شرکت پارس اقدامات لازم را صورت دهد.

محمد رضا حمیدی سرپرست معاونت نوآوری و اقتصاد دانش‌­بنیان شستا در حاشیه بازدید از خط تولید شرکت پارس الکتریک در قزوین گفت : معاونت نوآوری و اقتصاد دانش­‌بنیان رسالت خود را بر تحقق شعار سال و سیاست­‌های کلی برنامه پنج‌­ساله هفتم توسعه در راستای تولید نوآورانه، فناورانه و دانش‌­بنیان‌ با تاکید بر بهره­‌وری عوامل تولید در سطح هلدینگ‌­ها و شرکت‌­های تابعه شستا قرار داده است. از همین­‌رو این معاونت با رویکردی ستادی، وظیفه حمایت، هدایت، نظارت، جریان­‌سازی و تسهیل­‌گری را در جهت تبلور هرچه بیشتر علم و دانایی در فرایند تولید در سطح شرکت‌­ها برای خود تعریف کرده است.
سرپرست معاونت نوآوری و اقتصاد دانش­‌بنیان شستا اظهار داشت: یکی دیگر از اهداف و دغدغه‌­های شستا، بهره‌­مندی از ظرفیت­‌های درون­‌گروهی در مجموعه شستا در راستای ارتقاء بهره­‌وری و تولید فناورانه به منظور بهبود چشم­اندازه‌ای سودآوری می­باشد. با احصاء اقلام وارداتی در تلاشیم با بهره‌‌مندی از ظرفیت‌های اکوسیستم دانش‌بنیان کشور، تراز تجاری شستا را بهبود دهیم.
حمیدی ضمن تاکید بر لزوم همکاری بیشتر شرکت پارس با شرکت های دانش بنیان تاکید کرد: شرکت پارس الکتریک با توجه به حیطه فعالیت الکترونیکی آن نیاز مبرم به همکاری با شرکت های دانش بنیان دارد . برنامه ریزی های مناسبی در ارائه محصولات جدید این شرکت در همکاری با شرکت های دانش بنیان وجود دارد و نوید بخش خبر های خوب در آینده نزدیک می باشد. شستا آمادگی دارد با تمام توان ستادی در حمایت از شرکت پارس اقدامات لازم را صورت دهد.

28 دی 1401  ,  13:39
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه خبر http://parselectric.ir/1024/

مطالب مرتبط